MALATYA TEKNOKENT AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Teknokent Ailesi Büyümeye devam ediyor..

Umay yazılım firması Malatya Teknokent de Şubesini açtı.

Umay Yazılım’da bir hedefimiz var: eğlenmek ve eğlenceyi dünyadaki yüz milyonlarca oyuncunun oynadığı birinci sınıf oyunlara dönüştürmek. 2013 yılında İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği  Bölümü Arş. Gör. M. Oğuz ŞEN tarafından kurulduğumuzdan beri, bu tutkuyu benimsemek ve onun etrafında bir şirket kültürü oluşturmak için çalıştık.

Biz harika bir ekibin dört unsurun bir ürünü olduğuna inanıyoruz: istek, yetenek, heyecan ve mükemmel bir çalışma ortamı.   Şirketimiz Haziran 2019 itibari ile İnönü Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencisi Nagihan YAĞMUR’ un yöneticiliğinde tekrar aktifleştirilerek oyun ve mobil uygulama geliştirme projelerine yoğunlaşmıştır.  Şirketimizde istekli, heyecanlı, yetenekli 6 geliştirici (developer) ile çok yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Temel olarak şirketimizde çalışanlara doğrudan inovasyonu özendirmeye, ekiplerimizi işbirliği yapmaya ve birbirlerinden ders almaya zorluyoruz. Eğlenceli, yaratıcı ve rahat bir ortam sunuyoruz. Bu da, harika oyunlar inşa etmemize, birbirimizin gelişmesine katkı sağlamamıza, süper keyifli bir ortam sağlayarak ekip bilincini oluşturmamıza zemin oluşturuyor.

Ekibimizin çeşitliliği sayesinde sadece oyun programlama üzerine değil aynı zamanda çeşitli otomasyon, robotik, görüntü işleme, mobil uygulama, web vb. projelerini de değerlendirebilmekteyiz.

Bizimle çalışma ve işbirliği talepleriniz için ekibimizle birlikte sizleri Malatya Teknokent de bekliyoruz.

Fotoğraflar

Haberler

2014 © Malatya Teknokent.